ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Χριστουγεννιάτικη Γιορτή του σχολείου μας

Το απόγευμα της Δευτέρας , 19 Δεκεμβρίου 2022, το σχολείο μας γιόρτασε τα Χριστούγεννα. Στον υπαίθριο χώρο μπροστά από το κτίριο της Περιφέρειας, με φωτισμένο γιορτινά το χώρο μαθητές του σχολείου μας τραγουδούσαν Χριστουγεννιάτικα τραγούδια με την συνοδεία της ορχήστρας μας και απήγγειλαν ποιήματα τιμώντας την γιορτή της Αγάπης.  Ταυτοχρόνως προσφέραμε ζεστά ροφήματα στους καλεσμένους και στους περαστικούς και οργανώσαμε μπαζάρ με Χριστουγεννιάτικες κατασκευές , με τα έσοδα του οποίου θα καλύψουμε ανάγκες του σχολείου μας.

Ευχαριστούμε θερμά όλους όσοι μας βοήθησαν στην πραγματοποίηση της  γιορτής μας, το Εργατικό κέντρο, το Δήμο Αργοστολίου , την Περιφέρεια , τα ΜΜΕ που κάλυψαν και πρόβαλαν την εκδήλωση μας. Κυρίως και περισσότερο από όλους ευχαριστούμε τους καθηγητές μας , κα Σοφία Νεοφύτου , κα Αγγελική Δελλαπόρτα , κα Ελένη Γεωργοπούλου, κα Αγγελική Αθανασίου , κα Μαρία Κωτούλα και τον κο Παναγιώτη Πασλή, που ακούραστοι στάθηκαν  δίπλα μας στην οργάνωση, στις πρόβες και στην γιορτή μας.

Σας ευχόμαστε να έχετε Καλές Γιορτές

και το 2023 να σας φέρει κάθε καλό.